Film Çeşitleri

0 Comments


Uzmanlık Filmleri

Firmaların bilinirliğini arttırmak ve müşterilerin güvenlerini pekiştirmeleri için uzmanlık filmlerine ihtiyaçları olabilir. Kendi sektörlerindeki bilgi eksikliğini tamamlamak, herhangi bir sorunun çözümünü, sağlık sektöründeyse hastalıkların tanımlanmasını ya da pratik bazı sorunların çözümünü içerebilir.

Drone ile Hava Çekimi

Özellikle büyük ölçekli firmalar, geniş üretim alanlarına sahip firmalar ve büyük binalara sahip firmalar için olmazsa olmaz olan bir çekim yöntemidir.

Eğitim Filmleri

Firmaların kendi personeline yönelik hedeflediği eğitim filmlerinin yanı sıra Eğitim Kurumlarına yönelik de eğitim filmleri çekimlerini gerçekleştirmekteyiz.

İnternetten Canlı Yayın ve Green Screen Çekimleri

Presentation Movie and advertising film is Our Work.

In the process of branding our customers, we use promotional materials for visual communication.

Pi-Si Film Production is ready to undertake the full visual presentation of your brand with With cutting-edge equipment and creative staff. We are working in Ankara.

The web sites exhibit our film companys products. The web site contanes film, photo and grafic desing for the clinent and curious people. we aim reach the people for with working together. The site have a blog contein interesting enformation for visitor

Pisi Film yaratıcı ve dinamik kadrosu, son teknoloji ekipmanları ile firmaların marka değerlerini arttırmak, ürün ve hizmetlerini tanıtmak için firmalara özel çözümler üretmektedir. Deneyimli kadrosu ile firmalara güven veren Pisi Film, müşterileri ve çözüm ortakları ile uzun vadeli ilişkilerin sürdürmektedir.

Pisi Film Prodüksiyon, tanıtım ve reklam filmleri, kurumsal fotoğraf çekimleri, medya danışmanlığı, animasyon, grafik tasarım ve eğitim çalışmaları yürütmektedir.

tanıtım ve reklam filmleri, kurumsal fotoğraf çekimleri, medya danışmanlığı ve eğitim çalışmaları yürütmektedir. +903123274678

pisifilmyapim@gmail.com

——————————————————

https://www.pisifilm.com

https://www.facebook.com/pisifilm/

https://plus.google.com/u/0/110352900728453799983

https://www.linkedin.com/company/18406946/

https://www.instagram.com/pisi.film/

http://pisifilmyapim.blogspot.com.tr/

http://pisifilm.blogspot.com.tr/

https://www.reddit.com/user/Pisifilm

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir